Mercedes-Maybach EQS 680 SUV – Prvý elektrický Maybach

Prvé elektrické vozidlo pod značkou Mercedes-Maybach je opulentné SUV postavené na základoch modelu EQS SUV. Akustický komfort poskytovaný elektrickou pohonnou sústavou posúva luxus na palube na novú úroveň.

BMW i7 M70 xDrive – Najvýkonnejšia sedma

...a napriek tomu nejde o najvýkonnejšie BMW v aktuálnom portfóliu značky. Prvenstvo aktuálne drží BMW XM Label Red. Model M70 xDrive je však najvýkonnejším modelom BMW s elektrickým pohonom.

Volkswagen ID.7 – Vlajkový elektromobil značky

Automobilka Volkswagen dnes oficiálne predstavuje svoju vlajkovú loď, ktorá sa už na jeseň tohto roka dostane na európske trhy. V Číne sa rovnako dočkajú na jeseň, uvedenie na trh v Severnej Amerike je naplánované až na rok 2024.

Ford Mustang Mach-E – Nové, nižšie ceny

Ford pokračuje v aktivitách, ktoré majú elektromobilitu zatraktívniť aj jej doterajším skeptikom.

Hyundai IONIQ 5 N

Nie je žiadnym tajomstvom, že aj športové modely N dostanú súrodenca s elektrickým pohonom. Oficiálna premiéra sa uskutoční až v júli 2023, ale my už teraz vieme ako bude prvé elektrické eNko jazdiť.

Ford Explorer a elektrická Cesta okolo sveta

Tento príbeh napíše sám život, slečna Lexie Alford a nový, plne elektrický Ford Explorer, ktorý má byť jedným z pilierov predajov európskeho Fordu.

Volkswagen ID. 2all Concept – Elektromobil pre každého

Máte výhrady voči elektromobilite? Volkswagen predstavuje elektrické auto, ktoré odstráni všetky pochybnosti o budúcnosti elektrického pohonu a má predpoklady stať sa rovnakým míľnikom automobilizmu ako bol Chrobák a prvá generácia Volkswagenu Golf.

BMW i7 xDrive60 – Najlepšia luxusná limuzína súčasnosti?

Môže elektrický pohon skutočne a bez akýchkoľvek výhrad nahradiť silné spaľovacie motory? Po prvej jazde s aktuálnou generáciou BMW radu 7 poznáme jednoznačnú odpoveď. 

Hyundai KONA Electric – Na elektrickej ceste

Automobilka Hyundai dnes oficiálne predstavila druhú generáciu modelu KONA. Základom pre vývoj celého modelového radu sa trochu netradične stala jej elektrická verzia. 

Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC SUV – Prvá jazda

Prvé stovky kilometrov za volantom najväčšieho elektrického SUV značky Mercedes-Benz nás presvedčili o tom, že elektrický pohon je aj v modeloch SUV podstatným prvkom zvyšujúcim úroveň pohodlia.