Mercedes-AMG GT 63 Coupé – Dokonalé SuperGT

Prvá generácia GT od AMG bola takmer neuveriteľnou kompozíciou extrémneho dizajnu, famóznej ovládateľnosti na ceste, až prekvapujúcej rýchlosti na pretekárskej trati a nezameniteľného zvukového prejavu. Druhá generácia pokračuje tam, kde prvá prestala a pridáva slušnú porciu každodennej použiteľnosti.

BMW M4 Cabrio – Nové, znamená to aj lepšie?

„Viac výkonu, výraznejšie dizajnové prvky, nové možnosti prispôsobenia a digitálne inovácie.“ Úvod tlačovej správy znie dobre, v rámci jedného dňa sme si mali možnosť overiť si, ako sa facelift modelu M4 vo verzii s otvorenou strechou podaril.  

Volkswagen T-Cross – Letné prekvapenie

Malé autá so silným motorom sú stále osviežením ponuky niektorých automobiliek. Volkswagen T-Cross s najsilnejším motorom pod kapotou je jedným z príjemných letných prekvapení a vo farbe Grape Yellow je neprehliadnuteľný.

Ford Turneo Custom – Unboxing tajomstva osobnej dodávky

Príbehy ľudí sa oveľa viac spájajú s autami, ako si to v prvom momente uvedomujeme. Začnúc detskými snami, ako sa z nás stanú autobusári, kamionisti, smetiari, či pretekári, pokračujúc realitou, ktorá po prekročení prahu dospelosti mnohým z nás prináša rodinu, niekedy aj väčšiu, ako sme si to naplánovali.

Mercedes-AMG CLA 35 – Vstupenka do sveta AMG

Modely s označením „35“ sú vstupnou bránou do sveta troch magických písmen AMG a po nedávnom facelifte sú ešte lepšie ako kedykoľvek predtým.

Volkswagen Golf R Covered Drive

Pozvánka na jazdy s maskovanými vývojovými prototypmi ako miesto konania akcie uvádzala pretekársky okruh Lausitzring. Na trať sme sa síce nedostali, no napriek tomu sme neodchádzali sklamaní.

Volkswagen Touran 1,5 TSI – Auto pre rodinu

Druhá generácia modelu Touran sa predstavila na autosalóne v Ženeve už v roku 2015 a bez oficiálneho faceliftu sa už deviaty rok predáva na európskych trhoch.

BMW X2 M35i xDrive - Prvý test

Druhá generácia modelu X2 hovorí aktuálnym dizajnovým jazykom bavorskej automobilky a na rozdiel od svojho predchodcu nie je len prifúknutým hatchbackom, ale prvým kompaktným vozidlom značky patriacim do kategórie SAC (Sports Activity Coupé).

Ford Ranger Wildtrak X – Raptor Lite

Nový Ford Ranger sa na stránkach nášho magazínu už objavil v samostatnom článku od Amyv priamom porovnaní so svojou dvojičkou od Volkswagenu. Ranger Wildtrak X je však zrejme tým objektívne najlepším modelom z aktuálnej ponuky oboch automobiliek a dôvody, pre ktoré si to myslím, nájdete v tomto teste.

Volkswagen Tiguan R-Line – Stredopoliar

Ak by sa ma niekto opýtal, ktorý z modelov Volkswagen je celosvetovo najpredávanejší, priznám sa, Tiguan by nebola moja odpoveď. Čísla však ukázali, že počtom 7,6 milióna predaných Tiguanov od roku 2007 ho značka hrdo môže titulovať ako celosvetovo najúspešnejší aktuálne predávaný model.