BMW M Performance Parts – Nové disky kolies

V predchádzajúcom roku vytvorilo BMW M GmbH nový predajný rekord, keď zákazníkom na celom svete dodalo celkovo 177.257 vozidiel s označením „M Performance“ a čistokrvných „M“. A tento rok smeruje divízia s najsilnejším písmom v názve k ďalšiemu rekordu.

Porsche Panamera - Tretia generácia naživo

Spoločnosť Porsche Central and Eastern Europe zvolila ako miesto prezentácie tretej generácie modelu Panamera v jej základnom vyhotovení so šesťvalcom a pohonom zadnej nápravy jedinečnú budovu v Prahe, ktorá majiteľom niektorých loftov umožňuje zaparkovať svoje auto priamo v byte.

Movember na Pezinskej Babe – Megane R.S. Ultime

Movember, známy aj ako mesiac povedomia o zdraví mužov, je celosvetová kampaň, ktorá povzbudzuje mužov, aby si nechali narásť fúzy a zúčastnili sa na rôznych aktivitách s cieľom zvýšiť povedomie o otázkach mužského zdravia.

BMW M3 Competition Sedan – Zelená beštia

Radový šesťvalec posiela svoj výkon 375 kW (510 koní) a 650 Nm cez osemstupňový automat výlučne na kolesá zadnej nápravy. A vyžaduje potrebnú dávku rešpektu. 

Autá pre radosť - Hyundai i20 N Performance

Hľadáte auto pre radosť, ktoré dokáže plniť aj každodenné prepravné úlohy? A ideálne s manuálnou prevodovkou a akceptovateľnou cenovkou? Máme pre vás niekoľko tipov, aby ste mohli prijať dobré rozhodnutie. Začíname s modelom Hyundai i20 N

AMG Road Trip Slovenia 2023

Slávna minulosť, vzrušujúca prítomnosť, ale aj nespochybniteľné smerovanie k elektrickej budúcnosti, to všetko charakterizuje značku Mercedes-AMG. V rámci trojdňového road tripu sme mali možnosť nazbierať zážitky so štyrmi modelmi AMG.

BMW 128ti vs. Volkswagen Golf GTI Clubsport – FWD Hot Hatch test

Niektoré spomienky zostávajú v pamäti veľmi dlho a stačí malý impulz, aby sa intenzívne vrátili do prítomnosti. Pre mňa bola tým impulzom správa od Maja, ktorý nevinne nadhodil, že na náš jednodňový výlet na Kalte Kuchl príde aj jeho kamarát na BMW 128ti.

Volkswagen Polo GT/GTI – Príbeh malého športovca

Príbeh ostrého modelu Polo sa začal písať už v roku 1979, legendárne označenie GTI však Polo získalo až v roku 1998.

Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II – Zlatá éra DTM

Nebojíš sa? Moja okamžitá odpoveď znela „Ale áno, samozrejme...“ a tak zostalo pri pôvodnej dohode, jazdné dojmy budú tentoraz zo sedadla spolujazdca.