Volkswagen ID.7 Tourer – Prvý elektrický Variant

Reklamný slogan svojho času tvrdil, že „pekné kombíky sa volajú Avant“, my len dodávame, že tie praktické od Volkswagenu sme vždy našli pod označením Variant.

CUPRA Born VZ – Najvýkonnejší elektrický model značky má pohon zadných kolies

V roku 2021 sa model Born stal vôbec prvým elektrickým modelom mladej španielskej značky a minulý rok sa mu v predajoch mimoriadne darilo. 

Porsche Macan – Druhá generácia

Desať rokov po svojom uvedení na trh sa Macan predstavuje v druhej generácii, tentoraz už v plne elektrickej podobe. Ako prvý model značky Porsche je postavený na novej prémiovej elektrickej platforme (PPE) a predstavuje úplne novú kategóriu elektrického SUV.

MINI Cabrio Electric - Limitka pod vianočný stromček

Limitovaná edícia prvého elektrického kabrioletu sa dostala aj na Slovensko a vy si môžete urobiť radosť už na Vianoce. Veď ako sa vraví, nikdy nie je zlé počasie na kabriolet, len sa musíte vhodne obliecť.

Hyundai IONIQ 5 N – Slovenská cena

Poznáme slovenskú cenu. Neprekvapila, náš predpoklad dvojnásobku ceny modelu i30 N sa naplnil. Základná cena na slovenskom trhu začína po zohľadnení bonusu (1.500,- EUR) na sume 76.490,- EUR. Len pre pripomenutie, model Hyundai i30 N v karosárskej verzii hatchback a s automatickou prevodovkou má cenníkovú cenu 36.390,- EUR.

Mercedes-Benz EQ Roadshow 2023

Niet nad osobnú skúsenosť a preto neváhajte a využite možnosť spoznať elektrické modely od značky Mercedes-EQ naživo.

MINI Cooper a MINI Countryman – Piata a tretia generácia

MINI pokračuje v ceste za výlučne elektricky poháňanými vozidlami a na nadchádzajúcom veľtrhu IAA Mobility 2023 predstavuje dvoch členov novej MINI rodiny.

Nové modely Mercedes-Benz EQA a EQB – Svieži dizajn, nové prvky výbavy a dlhší dojazd

Automobilka Mercedes-Benz pod značkou Mercedes-EQ uvádza facelift pre svoje najmenšie elektrické modely.

Volkswagen ID. Buzz

Automobilka Volkswagen mala ID. Buzz predstaviť ako svoje prvé elektrické auto a možno mohlo byť všetko inak. Možno by si elektrické autá od VW od predstavenia prvého modelu získali viac fanúšikov.

Hyundai IONIQ 5 N - Prvé eNko s pohonom všetkých kolies

Prvému elektrickému modelu N sme sa podrobne venovali už v predchádzajúcom článku a hoci automobilka zatiaľ nepotvrdila žiadne technické údaje, tri týždne pred oficiálnou premiérou predsa len prezradila zaujímavé informácie.