Mercedes-Benz GLC

Nová trieda GLC je samotnou automobilkou označovaná ako najdynamickejšie SUV v rodine Mercedes-Benz. Obchodne mimoriadne úspešný model prichádza ako nová generácia so zásadnými zmenami, tou najpodstatnejšou sú výlučne elektrifikované štvorvalcové pohonné jednotky.

Mercedes-AMG ONE

Mercedes-AMG Project ONE sa predstavil už v roku 2017 ako štúdia prinášajúca technológiu pohonu Formuly 1 do hyperauta určeného na cesty. Dnes automobilka predstavuje produkčnú podobu modelu ONE.

Volkswagen Golf R 20 Years

Automobilka Volkswagen oficiálne predstavuje najsilnejšiu verziu nového Golfu R, o ktorej sa doteraz len špekulovalo. Popri náraste výkonu na 245 kW (333 koní) je výročný Golf upravený tak, aby priniesol ešte viac emócií z jazdy.  

BMW M4 CSL (G82)

Mníchovská automobilka oficiálne predstavuje nové BMW M4 CSL. Označenie Coupé Sport Leicht si v celej histórii automobilky vyslúžilo len tretie vozidlo, ktoré je zároveň oslavou a jedným z darčekov pri príležitosti 50. výročia BMW M GmbH.

BMW radu 7 a BMW i7

Ste pripravení? Siedma generácia radu 7 sa predstavuje s radikálne novým konceptom zameraným na trvalú udržateľnosť, digitalizáciu a maximálny komfort.

BMW X7 M60i xDrive a xDrive40i facelift

Automobilka BMW dnes predstavuje modernizovanú verziu modelu X7 a predznamenáva tým dizajn svojej vlajkovej lode, modelu radu 7 a i7, ktoré sa predstavia v svetovej premiére dňa 20.4.2022.

Jeep Easter Safari 2022

Veľkonočné Jeep Safari pokračuje vo svojej dlhoročnej tradícii predstavením siedmich nových konceptov, päť z nich je priamo od automobilky Jeep a dva má na svedomí divízia Jeep Perfromance Parts by Mopar (JPP).

Toyota GR Corolla

V rámci otvorenia sezóny Formula Drift na Long Beach v Californii predstavila TOYOTA GAZOO Racing novú GR Corollu. Uvedenie na trh je naplánované pre japonský trh na druhú polovicu roka 2022.

JOKER pre rok 2022 – Toyota GR86

V predchádzajúcich článkoch sme vám postupne predstavili päť noviniek, ktorých uvedenie na slovenský trh s veľkou radosťou očakávame v tomto roku.

TOP 5 pre rok 2022 – Volkswagen Golf R

Minulý rok nám predstavil veľké množstvo športových áut nielen v tých najvyšších priečkach automobilového reťazca, ale aj v kompaktnej triede, ktorá je cenovo prístupnejšia širšiemu okruhu fanúšikov.