Volkswagen T-Roc R

Písmeno R zaväzuje. T-Roc je praktický mestský crossover, čoho dôkazom je aj to, že ho stretnete  kedykoľvek a kdekoľvek. T-Roc R je už trošičku iný, je to nástroj pre naše/vaše príbehy. Rozdelenie úloh je jasné. Ak ste videli film Real Steel, tak si predstavte, že T-Roc R je Atom a Vy ste ten malý chlapec, čo ho riadi. Ak ste film nevideli, je naozaj výborný, odporúčam. A prečo Atom? Lebo Zeus je predsa niekto iný...  

Nový Mercedes-Benz GLC – Prvý test

Druhá generácia GLC je väčšia, priestrannejšia*, komfortnejšia a plne elektrifikovaná. Na prvej dynamickej prezentácii sme zisťovali, či je pravdivé tvrdenie automobilky o najdynamickejšom SUV v rodine Mercedes-Benz.

Volkswagen Golf R Variant

Univerzálna raketa, chameleón, či len tak obyčajne povedané... rodinný kombík. Aj takto by sa dal pomenovať historicky najvýkonnejší Golf R Variant. V tejto generácii sa pod kapotou solídne ukrýva 320 koní  a 420 Nm krútiaceho momentu, nechýba pohon všetkých kolies a nový jazdný režim DRIFT.

CUPRA Formentor – V hlavnej úlohe Danny

Nad Formentorom sa týči veľký oblak ošiaľu, ktorý pramení nielen vo vizuálnej inakosti samotnej existencie tohto druhu, ale aj vo veľmi atraktívnych parametroch hlavne tej slávnej benzínovej dvojičky, volajme ju Arnold. 

Seat Alhambra FR-Line 1,4 TSI DSG – Rozlúčková

…smutné, však? Nadpis je predzvesťou toho, že Alhambra po dvanástich rokoch v ponuke automobilky naozaj končí a tá „naša“ testovacia je už len spomienkou na výborné rodinné auto.

Audi Q8 60 TFSIe PHEV - Buldozér s ekogénom

Nie je neobvyklé, že veľké a silné autá, ktoré sme si primárne vedeli predstaviť len s fosílnymi palivami, sa aktuálne reformujú do plug-in hybridných kooperácií. Tak sa stalo, že aj Audi Q8 prináša až 2 výkonové verzie s výberom plug-in hybridnej technológie s označením TFSIe.

Mercedes-Benz C 220 d 4MATIC All-Terrain – Skromnosť nadovšetko

Lietajúci Mercedes na oficiálnej produktovej fotografii? V dobe hroziacej vyhynutím spaľovacích motorov to od automobilky netrpezlivo smerujúcej k plnej elektro mobilite asi nečakal nikto. O to prekvapujúcejšie pôsobila táto forma prezentácie práve v spojení s predstavením úplne novej verzie triedy C na jeseň minulého roka. 

Volkswagen T-Roc R-Line 1,5 TSI – Čierny Peter

Volkswagen tento rok na slovenský trh uviedol dva veľkostne podobné crossovery, modernizovaný T-Roc a úplne nové Taigo.

BMW M240i xDrive – Krst ohňom

Nové BMW M240i xDrive sme zaradili medzi TOP 5 áut pre radosť, na ktoré sa tešíme v tomto roku. Dôvody?

Volkswagen Taigo R-Line - Druhý dotyk

Ako to už býva, po prvom dotyku, v tých lepších prípadoch, prichádza aj druhý. Prvý z redakcie sa na nové Taigo pozrel svojím chlapským okom Miro a ja som sa dostala na rad teraz. Z jeho opisu prvých kilometrov s Taigom, ktorý si môžete prečítať aj tu, som sa na týždňový test tešila a bola som zvedavá, či sa naše názory a pocity z tejto novinky zhodnú.